«

»

sie 24 2015

Triathlon Kozienice

W weekend nasi zawodnicy udanie startowali w Festiwalu Triathlonowym w Kozienicach. Wszystko zaczęło się od Aquathlonu (200m pływanie/ 1km bieg) gdzie Eryk Szcześniak zwyciężył w kategorii młodzików. Potem do startu ruszyły kobiety, mężczyźni i sztafety. Na dystansie sprinterskim Wiktoria Zawolik była 5 w kategorii open i 2 w juniorkach, Ania Ramian w tej samej kategorii była 3. Dominik Szymanowski był 4 w kategorii open. Wojtek Chrzęszczyk 5 w kategorii open i zwyciężył w juniorach, Karol Gajewski 2 w juniorach. W juniorach młodszych zwyciężył Mateusz Błaszczyk a Maciek Kwietniewski był 2. Na koniec kielecka sztafeta pod nazwą Second Breath z trenerem Grzegorzem Kożuchowskim na pływaniu, Piotrkiem Kosylem na rowerze i Łukaszem Siołkiem na biegu zdominowała rywalizację wygrywając z ponad 4 minutową przewagą.