1. Podsumowanie roku sportowego i rozdanie nagrod przez prezydenta Kielc — 18 lutego 2014
  3. Rozdanie nagród od Marszałka Województwa Świętokrzyskiego za osiągnięcia sportowe w 2013 roku — 20 grudnia 2013
  4. Mistrzostwa Polski w Duathlonie — 21 września 2013
  5. Mistrzostwa Warszawy w Triathlonie — 14 września 2013

Lista wpisów tego autora

lut 18 2014

Podsumowanie roku sportowego i rozdanie nagrod przez prezydenta Kielc

Dzis w sali koncertowej szkoły muzycznej w Kielcach odbyło sie rozdanie nagród za osiągi sportowe dla sportowców przez prezydenta Kielc. Nasi zawodnicy licznie odebrali nagrody za zeszły rok. Nasz klub w klasyfikacji klubowej uklasyfikował się na siódmym miejscu przed Koroną Kielce i tuż za Vive Targi Kielce.

sty 25 2014

Podsumowanie sezonu 2013 w Akwedukcie

Dnia 25 stycznia w siedzibie Firmy Akwedukt odbyło się Uroczyste podsumowanie wyników
sportowych sezonu 2013 zawodników Towarzystwa Sportowego AKWEDUKT. Na spotkanie
przybyli przedstawiciele Zarządu klubu wraz z Prezesem Markiem Kalwatem , v-ce prezesami –
Kazimierzem Grabdą , Andrzejem Szołowskim oraz twórcy ubiegłorocznych sukcesów –zawodniczki
i zawodnicy ,ich trener Grzegorz Kożuchowski. Wśród gości zaproszonych byli tez przedstawiciele
sponsorów- Pan Dariusz Wątroba …

Kontynuuj czytanie »

gru 20 2013

Dziś w siedzibie Kieleckiego Centrum Biznesu miało miejsce rozdanie nagród od Marszałka
Województwa Świętokrzyskiego za osiągnięcia sportowe w 2013 roku. Wśród nagrodzonych była
dwójka naszych zawodników Piotr Stanik i Wiktoria Zawolik oraz trener Grzegorz Kożuchowski.

wrz 21 2013

Mistrzostwa Polski w Duathlonie

W dniu dzisiejszym w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Polski w Duathlonie. Niestety zakończyły się
bez medalu dla naszych zawodników. Tuż za podium na 4 miejscu w kategorii juniorek młodszych
była Wiktoria Zawolik, 5 w tej samej kategorii był Kuba Olejnik, 6 w juniorach był Piotrek Ławicki,
natomiast Marcin Ławicki był 8 w kategorii open. Zawody w Toruniu były …

wrz 14 2013

Mistrzostwa Warszawy w Triathlonie

Dziś odbyły się Mistrzostwa Warszawy w Triathlonie. Startowało czworo naszych zawodników, którzy
zaprezentowali się z dobrej strony. Kategorie juniorek młodszych wygrała Wiktoria Zawolik, a Ania
Ramian również w juniorkach młodszych była 2. Jakub Olejnik zajął 2 miejsce w juniorach młodszych
a najmłodsza, Karolina Malarczyk wśród młodziczek była 3.

sie 17 2013

Triathlon w Sandomierzu

Równolegle z Mistrzostwami Polski w Górznie w Sandomierzu odbyły się Ogólnopolskie Zawody
w Triahlonie na dystansie sprinterskim. Zwycięstwo w kategorii kobiet zanotowała Paulina Majos
natomiast Jakub Olejnik wśród mężczyzn był 4.

sie 17 2013

Mistrzostwa Polski w Górznie

W Górznie odbyły się Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie Olimpijskim. W zawodach
startowała trójka naszych zawodników. Najwyżej sklasyfikowany został Marcin Ławicki który zajął 8
miejsce, 22 był jego młodszy brat Piotrek, który jednocześnie był 5 w kategorii junior, natomiast 29
(10m junior) był Kacper Kwiecień.

sie 11 2013

Herbalife Triathlon Gdynia

W dniu dzisiejszym w Gdyni odbyła się największa triathlonowa impreza w Polsce – Herbalife Triathlon. W rywalizacji na dystansie ½ Iron Man (1,9/90/21) wzięło udział 1300 zawodników. Jedynym zawodnikiem z naszego klubu był Marcin Ławicki który zajął wysokie 11 miejsce.

sie 10 2013

Brąz Wiktorii Zawolik w Gdyni

Dziś w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Polski w Aquathlonie. Brązowy medal w kategorii juniorek
młodszych zdobyła Wiktoria Zawolik, natomiast Paulina Majos w tej samej kategorii była 5.

lip 28 2013

Puchar Polski w Triathlonie

Dzień po zakończeniu OOM, w Rawie Mazowieckiej rywalizowali zawodnicy w ramach Pucharu
Polski w Triathlonie na dystansie olimpijskim. Bardzo dobrze spisał się na nich Kacper Kwiecień, który
debiutując na tym dystansie zajął wysokie 5 miejsce open, zwyciężając wśród juniorów, natomiast
Piotrek Ławicki w kat. Open był 13 (5m junior).