«

»

sie 04 2015

Elemental Tri Series Strawczyn

W Strawczynie odbyła się kolejna impreza z cyklu Elemental Tri Series. Tak blisko Kielc i w województwie Świętokrzyskim tak dużej imprezy triathlonowej jeszcze nie było. Nic więc dziwnego że nie mogło zabraknąć tam naszych zawodników. Przy obecności całej krajowej czołówki, na dystansie sprinterskim, najlepsze miejsce wywalczyła Wiktoria Zawolik która była 2 w kat. juniorek. W tej samej kategorii Ania Ramian była 4,Wojtek Chrzęszczyk 8, Karol Gajewski a w kat. młodzieżowców Piotrek Ławicki zajął 8 miejsce. Na dystansie Olimpijskim duzy sukces naszej sztafety w składzie: Maciek Kwietniewski, prezes Marek Kalwat i Michał Jamioł. Po zaciętej walce wywalczyła 3 miejsce. Również na dystansie Olimpiskim indywidualnie 12 pozycję w kat. open zajął trener Grzegorz Kożuchowski.